facebook

limitovaná edice:

counter

Vlak se rozjel!

(18. 11. 2016)
Začalo to v pátek, dne 18. 11. 2016, v devět hodin a patnáct minut. Právě v tu chvíli vzal do ruky modrý fix Roman Kresta a začal podepisovat v Turnově, v tiskárně UNIPRESS, archy určené pro limitovanou sérii knihy o Barum rally.


Začalo to v pátek, dne 18. 11. 2016, v devět hodin a patnáct minut. Právě v tu chvíli vzal do ruky modrý fix Roman Kresta a začal podepisovat v Turnově, v tiskárně UNIPRESS, archy určené pro limitovanou sérii knihy o Barum rally.

Roman Kresta

Jen o něco málo později přijel další vítěz moravské soutěže, pan Harald Demuth z Německa. I on dostal fix a s lehkým zděšením v očích, při pohledu na stoh archů na stole, se jal podepisovat svou kartu.

Harald Demuth

Oči obou pilně podepisujících vzhlédly vzhůru ve chvíli, kdy se ve dveřích objevil John Haugland z Norska se svou manželkou Julií, dále Monica Eckardt Ziebegk z Německa a pánové Arlid Antonsen z Norska a Jan Olof Bohlin ze Švédska.

John Haugland

A bylo po podepisování. Mistři ve svém oboru si jednoduše měli co říci. Po půl jedenácté dorazil pětinásobný vítěz Barum rally, Jan Kopecký.

Jan Kopecký

O několik minut později se v pohodové atmosféře rozehrálo cosi, co se nebude nikdy opakovat. Milí hosté se nečekaně pustili do práce. Paní Monica podávala archy Honzovi, Jan – Olof zase Johnnymu, ředitel tiskárny, pan Svoboda, usnadňoval život Romanovi, u Haralda Demutha se otáčel škodovácký nestor Jaroslav Mansfeld. Všude se podepisovalo a diskutovalo o historii, nové knize a také o budoucnosti. Nad vším dozoroval Arlid Antonsen a paní Jůlie.

zleva: Harald Demuth, Jiří Fryje, Jaroslav Mansfeld, Monica Eckardt, Jan-Olof Bohlin, Arlid Antonsen, Dan Porazil, Roman Kresta, sedící Jan Kopecký a John Haugland

Začali jsme po deváté a v půl druhé jsme v tiskárně zbyli sami. Vlak se rozjel a už nepůjde zastavit. Čtyři z osmi vítězů se podepsali na stovky archů limitované série knihy. Čtyři premianty to ještě čeká. Jedno je ale jisté, patříte-li mezi zájemce o limitovanou edici tohoto díla, pak vězte, že každý list prošel rukama spolujezdců legendárního Johnnyho Hauglanda – právě pro Vás totiž Monica Eckardt Ziebegk, Arlid Antonsen a Jan Olof Bohlin otáčeli hvězdám minulosti a současnosti podpisové archy. Snad z fotografií spoluautora projektu Jiřího Fryje je ona báječná nálada cítit. Myslím, že je.

Autor: Daniel Porazil
Foto: Jiří Fryje - skupinová fotka Lída P.

Umístění: Aktuality

Další odkaz: Fotogalerie

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři
 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY