facebook

limitovaná edice:

counter

Limitovaná edice je kompletní!

(30. 11. 2016)
Raimund Baumschlager skutečně přijel podepsat svou porci archů. Všech osm vybraných vítězů z historie Barumky tak přijelo a podepsalo se! Limitovaná edice je kompletní!


Když se po sedmi hodinách jízdy objevila ve Svobodově ulici v Turnově bílá Octavia Combi s rakouskou státní poznávací značkou, musel jsem se štípnout, to pro případ, kdybych snil. Nebyl to sen. Raimund Baumschlager skutečně přijel podepsat svou porci archů.

Raimund Baumschlager

Velmi vytížený jezdec a manažer v jedné osobě si našel čas mezi jednáními se sponzory, s jezdci i mezi sponzorskými povinnostmi a přijel podpořit knihu o Barumce: „Vždy jsem k vám jezdil rád, ať to bylo na Barumku nebo na Bohemku. Proto, můžu-li pomoci, rád to udělám,“ říkal vítěz Barumky z roku 1993, Bohemie z let 1989 a 1990, ale také pátý muž celkového pořadí světové Korsiky 1990 nebo šestý z osmadevadesátého z Rallye Safari. Během dřiny s podpisovým fixem přišla řeč i na některá zajímavá témata, například, zda opravdu plánuje odstartovat do nadcházející Barumky: „Startovat bych chtěl, ale jak jsem se naučil, ne vždy se přání shodují se skutečností,“ odpověděla rakouská legenda. V každém případě je hotovo! Všech osm vybraných vítězů z historie Barumky přijelo a podepsalo se! Limitovaná edice je kompletní!

Autor: Daniel Porazil

Umístění: Aktuality

Další odkaz: Fotogalerie

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři
 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY