facebook

limitovaná edice:

counter

Limitovanou edici „600“ knihy o Barumce objednávejte s předstihem již nyní

(9. 1. 2017)
Kniha mapující dosavadní historii Barumky s názvem Žlutomodrá rally vyjde sice až v srpnu tohoto roku, ale její limitovanou edici s podpisy osmi vybraných vítězů historie moravské soutěže je možné zajistit si již nyní.


Kniha mapující dosavadní historii Barumky s názvem Žlutomodrá rally vyjde sice až v srpnu tohoto roku, ale její limitovanou edici s podpisy osmi vybraných vítězů historie moravské soutěže je možné zajistit si již nyní. Exklusivita knihy nespočívá pouze v jejím rozsahu – má přes 600 stran, ale především v originálních autogramech Johna Hauglanda, Ing. Jiřího Šedivého, Václava Blahny, Haralda Demutha, Raimunda Baumschlagera, Romana Kresty, Václava Pecha a Jana Kopeckého. „Mohu potvrdit, že každá z knih limitované série „600“ je těmito pány autenticky podepsána, a navíc prošla rukama paní Eckardtové z Německa, Arlida Antonsena z Norska a Jana Olofa Bohlina ze Švédska. Chtěl bych jim touto cestou ještě jednou poděkovat za velkou pomoc při podepisování archů,“ říká autor projektu, Dan Porazil, a dodává: „Současně s prodejem spouštíme také stránky s názvem www.peopleforrally.cz, na kterých lze zhlédnout nejen galerii spoluautora knihy Jiřího Fryje z podpisových akcí, ale také se dočíst, jak jednotliví aktéři limitovanou edici charakterizovali nebo se více dozvědět o charitativním zaměření tohoto projektu.“

Barumka2014-3 chal – kopie

Zájemci si v předstihu mohou také objednat standardní provedení knihy, které představuje 608 stran textů, výsledků a fotografií. Publikaci lze pomyslně rozdělit do tří oddílů, přičemž ten první je tvořen jednotlivými komentáři k odjetým ročníkům Barumky obohacenými o krátké vzpomínky přímých aktérů, například Miroslava Čáslavky, Johnnyho Hauglanda, Luckyho, Jiřího Motala, Bedřicha Steuera, Raimunda Baumschlagera a mnohých dalších. Druhou část tvoří bez mála dvacet obsáhlejších vyprávění zajímavých osobností, které spojili svůj život s Barumkou, vzpomínali například docent Čuba, paní magistra Pilčíková-Trinkewitzová nebo Harald Demuth či Jakke Honkanen. Poslední část představují kompletní výsledky z let 1972 – 2016. Celé dílo je doprovázeno nespočtem většinou dosud nepublikovaných fotografií.

„Objednat si cokoli s více než půlročním předstihem je svým způsobem nestandardní,“ uvědomuje si autorská dvojice. „Jde o službu těm nedočkavým a těm, kteří mají obavu, že se na ně nedostane, a to jak s číslovanou limitovanou edicí 1 až 600, tak i se standardní verzí. Všem těm, kteří si knihu objednají do 1. srpna 2017 garantujeme, že ceny obou verzí jsou včetně poštovného a balného. “Celkový náklad představuje 2.000 výtisků, do prodeje ovšem půjde pravděpodobně cca 500 ks limitované edice a 1.200 ks standardního provedení.

Objednávkový formulář

PFR – média
Foto: Bořivoj Chaloupka

Umístění: Aktuality

 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři