facebook

limitovaná edice:

counter

Máte Attilu Ferjancze z roku 1987 v barvě?

(26. 5. 2017)
Termín křtu knihy Žlutomodrá rally se kvapem blíží. V tuto chvíli probíhají nejen poslední korektury česko-anglického textu, ale také se dolaďují černobílé a barevné fotografie, kterých je v publikaci přes 650! Přestože tým tvůrců kroniky Barumky často oceňuje a vyzdvihuje krásu a kouzlo...

Termín křtu knihy Žlutomodrá rally se kvapem blíží. V tuto chvíli probíhají nejen poslední korektury česko-anglického textu, ale také se dolaďují černobílé a barevné fotografie, kterých je v publikaci přes 650! Přestože tým tvůrců kroniky Barumky často oceňuje a vyzdvihuje krásu a kouzlo historických černobílých fotografií, má v plánu v komentáři k ročníku 1987 udělat malou změnu.


foto: Jiří Rohlena, 1987, Ferjancz

„I když máme k dispozici dostatek černobílých fotografií posádky Ferjancz - Tandari s vozem Audi Quattro, rádi bychom do publikace použili barevný snímek," říká autor knihy, Dan Porazil. Máte ve svém archivu takový obrázek? Pokud ano, kontaktujte na nás na info@peopleforrally.cz, odpovíme každému. Děkujeme.

Žlutomodrou rally je možné si i nadále objednat v předstihu na www.peopleforrally.cz nebo na facebooku @yellowbluerally, včetně její limitované edice podepsané devíti vítězi Barumky. Kdo tak učiní do 1. 8. 2017, bude mu zaslána bez účtování poštovného a balného.

Objednávkový formulář

PFR media

 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři