facebook

limitovaná edice:

counter

Publikace Žlutomodrá rally je plná vzpomínek!

(17. 7. 2017)
Automobilka Mazda má v Čechách nejen díky Ingvaru Carlssonovi či Mikko Sundströmovi, ale například i Jiřímu Pertlíčkovi spoustu obdivovatelů. A právě na Mikaela Sundströma s Mazdou 323, který nečekaně zemřel v roce 2001, ve Žlutomodré rally vzpomínal jeho spolujezdec Jakke Honkanen. Neméně...

Automobilka Mazda má v Čechách nejen díky Ingvaru Carlssonovi či Mikko Sundströmovi, ale například i Jiřímu Pertlíčkovi spoustu obdivovatelů. A právě na Mikaela Sundströma (na snímku) s Mazdou 323, který nečekaně zemřel v roce 2001, ve Žlutomodré rally vzpomínal jeho spolujezdec Jakke Honkanen.


Foto: Bořivoj Chaloupka (Barum 1990, Mikko Sundström – Juha Reppo, Mazda 323 Turbo 4WD)

Neméně zajímavé jsou i příběhy senátora F. Čuby, Z. Ponce, J. Macha, Jos. Kopeckého, J. Jermakova, J. Rajchmana, J. Sivíka, H. Demutha, M. Holmese, P. Schovánka, V. Blahny, P. Holuba, Z. Halady či dvojice Kounovský-Kašpárek nebo paní Pilčíkové-Trikewitzové, která stála v roce 1971 u zrodu Barumky. A nepřipomenout Janusze Kuliga nebo na nevšedních fotografiích Jiřího Sedláře? To by byl přehmat.

Obě varianty knihy jsou za zvýhodněných podmínek stále k dostání na www.peopleforrally.cz nebo na Facebooku @yellowbluerally.

Objednávkový formulář

PFR media

 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři