facebook

limitovaná edice:

counter

Rally znovu pomáhá

(2. 10. 2017)
Dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi se dne 22. 9. 2017 dopoledne stalo svědkem předání lékařského vybavení a dalšího zařízení pro nejmenší pacienty, které bylo zakoupeno z výtěžku prodeje nové knihy s názvem Žlutomodrá rally.

Dětské oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi se dnes dopoledne stalo svědkem předání lékařského vybavení a dalšího zařízení pro nejmenší pacienty, které bylo zakoupeno z výtěžku prodeje nové knihy s názvem Žlutomodrá rally.

„Velmi mě těší, že se to podařilo v tak krátké době od srpnového křtu,“ řekl autor knihy, Dan Porazil, který již v roce 2013 zakoupil pro dětský JIP multifunkční lůžko. „Infuzní pumpu a lineární dávkovač, stejně jako i dva DVD přehrávače a televizi, si přála paní primářka Chrtková. Především díky partnerům projektu a čtenářům, kteří si knihu již zakoupili, mohu svůj slib předání dodržet, a za to všem moc děkuju.“ Rally ve spojení s knihami umí pomáhat, a to je dobře!


Foto: Jan Splídek (Prezentace knihy zdravotnickému personálu)


Foto: Jan Splídek (Zleva: vrchní sestra Naďa Tučková, MUDr. Jaroslava Chrtková)


Foto: Jan Splídek (JUDr. Jaroslav Řípa, ředitel nemocnice)


Foto: Jan Splídek (MUDr. Jaroslava Chrtková, autor Dan Porazil)


Foto: Jan Splídek (autor Dan Porazil)

Obě varianty knihy, limitovanou edici s devíti originálními podpisy vítězů Barum rally a šestisetstránkovou standardní edici, lze objednávat na webu www.peopleforrally.cz nebo v knihkupectvích Kanzelsberger ve Zlíně (Náměstí Míru 2/488) a Kroměříži (Vodní 61) a také v Mladé Boleslavi v obchodě Moniky Pospíšilové (9. května 695).

PFR media

 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři