facebook

limitovaná edice:

counter

Cenné podpisy matadorů i rychlých mladíků

(13. 10. 2017)
Ve středu 11. října proběhla autogramiáda autora a jeho hostů v knihkupectví Moniky Pospíšilové v Mladé Boleslavi. Zájemcům podepisovali knihu Jaroslav Jelínek, Svatopluk Kvaizar, Jiří Kotek, Filip Mareš a Jan Hloušek. Víc než cokoliv jiného, bylo společné setkání velmi příjemné a proběhlo v oddychové...

Ve středu 11. října proběhla autogramiáda autora a jeho hostů v knihkupectví Moniky Pospíšilové v Mladé Boleslavi. Zájemcům podepisovali knihu Jaroslav Jelínek, Svatopluk Kvaizar, Jiří Kotek, Filip Mareš a Jan Hloušek. Víc než cokoliv jiného, bylo společné setkání velmi příjemné a proběhlo v oddychové atmosféře. Diskutovala se zajímavá témata budoucnosti domácí i světové rally, vzpomínalo se na doby, kdy Boleslav byla rally městem a jaký osud čeká překrásnou repliku továrního vozu Škoda 130 LR, který před knihkupectvím lákal zájemce o autogramiádu.

Obě varianty Žlutomodré rally, kterých utěšeně ubývá, je stále možné objednávat na stránkách www.peopleforrally.cz v sekci SHOP nebo v kamenném obchodu Moniky Pospíšilové v Mladé Boleslavi či v obchodech KANZELSBERGER ve Zlíně a Kroměříži.


Škoda 130 LR


Jaroslav Jelínek


Jiří Kotek


Svatopluk Kvaizar


Hloušek, Mareš, Jelínek, Kvaizar, Kotek


Hloušek, Mareš, Jelínek, Kvaizar, Kotek


Hloušek, Mareš, pohár FIA


Kotek, Hloušek, Mareš, Jelínek


Porazil sen., Kotek, Hloušek, Mareš, Jelínek


Mareš, Kotek, Jelínek


slečny studentky

PFR media

 

© 2013-2017 PEOPLE FOR RALLY

 

Generální partner
 
 
Partneři
 
 
 
 
Mediální partneři